spa w łazience

Mała łazienka w stylu spa

drewniane dodatki w łazience

Mała łazienka w stylu spa jest doskonałym rozwiązaniem w obecnych czasach,  w których wiele ludzi jest zabieganych i zestresowanych. W poniższym artykule dowiesz się jak stworzyć strefę spa w domowym zaciszu, dzięki czemu bez wychodzenia z domu będziesz w stanie się zrelaksować po ciężkim dniu. 

Przestrzeń łazienki można zaaranżować tak, aby było to miejsce relaksu, a także odpoczynku. 

Domowe spa w łazience można przygotować w łatwy sposób. Poniżej poznasz wskazówki jak z tego miejsca uczynić prawdziwą strefę relaksu. 

Kolory, które przeważają w strefach relaksacyjnych to szary, brązy i oraz biele. Często wybierane są płytki drewnopodobne, oraz ze strukturą kamienną które przywodzą na myśl naturę. 

Wanna 

Jeżeli tylko masz taką możliwość wanna w łazience będzie idealnym rozwiązaniem. Często nawet w stosunkowo małych łazienkach można tak zaaranżować przestrzeń, aby znaleźć miejsce na wannę. Najlepiej w tej kwestii doradzić się fachowca, który stworzy wizualizację Twojego wnętrza. 

Na naszej stronie masz możliwość wykupienia wizualizacji TUTAJ

Taką wizualizację możesz zamówić bez wychodzenia z domu. 

Dzięki temu będziesz mógł poznać wszystkie szczegóły, i wprowadzić wcześniej ewentualne zmiany. 

W wannie możesz zrelaksować się po całym dniu, a dodając do kąpieli sole, czy olejki aromatyczne poczujesz się jak w prawdziwym spa. 

wanna w domowym spa

Oświetlenie w małej łazience

Oświetlenie jest niezwykle istotną kwestią. Najlepszym rozwiązaniem jest posiadanie dwóch źródeł światła. Dzięki temu wyłączając główne oświetlenie, mamy dostęp do delikatniejszego, bardziej nastrojowego światła. Zarówno w małej, jak i dużej łazience możesz wykorzystać listwy LED. Są łatwe w montażu i dzięki nim możemy uzyskać piękny i nowoczesny efekt, szczególnie na kaflach z kamienną strukturą.

Tak jak wspominaliśmy we wcześniejszych artykułach, nastrój w łazience może także stworzyć podświetlane lustro. 

Posiadając tylko główne światło, zawsze dla nastrojowego klimatu możemy posłużyć się świeczkami.

świece w łazience

Dodatki w małej łazience w stylu spa

Ważnym aspektem są także dodatki. Drewniane elementy przywodzą na myśl strefę spa. Łazienka z żywymi roślinami również wpłynie korzystnie na nasze samopoczucie. Ważne, aby dodatki nie przytłaczały wnętrza. W strefie spa panuje porządek i harmonia. 

Mała łazienka w stylu spa pozwoli ukoić Twoje zmysły, i sprawi że w domowym zaciszu stworzysz własną oazę. 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *